Headline

Pellentesque non sem porttitor, porttitor eros eget, lobortis lacus eugiat vitae augue non, tincidunt posuere

Round 1       1 Apr 17   DAY
5 North Albury   v 1 Corowa-Rutherglen  
4 Albury   v 2 Wodonga Raiders  
9 Myrtleford   v 6 Yarrawonga  
7 Wodonga    v 8 Wangaratta Rovers  
3 Wangaratta    v 10 Lavington Night
             
Round 2       8/04/2017    
2 Wodonga Raiders   v 9 Myrtleford  
1 Corowa-Rutherglen   v 10 Lavington  
8 North Albury   v 6 Yarrawonga  
5 Wangaratta Rovers   v 3 Wangaratta  Sunday 9/04
7 Wodonga    v 4 Albury Sunday 9/04
             
Round 3 EASTER     ########    
10 Lavington   v 7 Wodonga  Friday night 14/04
3 Wangaratta    v 2 Wodonga Raiders Friday night 14/04
1 Corowa-Rutherglen   v 4 Albury Saturday 15/04
9 Myrtleford   v 5 North Albury Sunday 16/04
6 Yarrawonga   v 8 Wangaratta Rovers Sunday 16/04
             
Round 4 ANZAC DAY  SPLIT ROUND     ######## 29/04/2017  
8 Wangaratta Rovers   v 1 Corowa-Rutherglen Saturday 22/04 
10 Lavington   v 9 Myrtleford Saturday 22/04 
4 Albury   v 5 North Albury Tuesday 25/04
2 Wodonga Raiders   v 7 Wodonga  Tuesday 25/04
6 Yarrawonga   v 3 Wangaratta  Saturday 29/04
             
Round 5       6/05/2017    
5 North Albury   v 2 Wodonga Raiders  
7 Wodonga    v 9 Myrtleford  
8 Wangaratta Rovers   v 10 Lavington  
4 Albury   v 3 Wangaratta   
1 Corowa-Rutherglen   v 6 Yarrawonga Sunday 7/05
             
INTERLEAGUE BYE     ########    
             
Round 6       ########    
9 Myrtleford   v 1 Corowa-Rutherglen  
2 Wodonga Raiders   v 8 Wangaratta Rovers  
6 Yarrawonga   v 4 Albury  
10 Lavington   v 5 North Albury  
3 Wangaratta    v 7 Wodonga   
             
Round 7       ########    
3 Wangaratta    v 1 Corowa-Rutherglen  
4 Albury   v 9 Myrtleford  
5 North Albury   v 8 Wangaratta Rovers  
7 Wodonga    v 6 Yarrawonga  
10 Lavington   v 2 Wodonga Raiders Sunday 28/05
             
Round 8        3/06/2017    
5 North Albury   v 3 Wangaratta   
8 Wangaratta Rovers   v 9 Myrtleford  
1 Corowa-Rutherglen   v 7 Wodonga   
2 Wodonga Raiders   v 6 Yarrawonga  
4 Albury   v 10 Lavington  
             
Round 9  QUEENS BIRTHDAY     ########    
1 Corowa-Rutherglen   v 2 Wodonga Raiders  
9 Myrtleford   v 3 Wangaratta   
8 Wangaratta Rovers   v 4 Albury  
7 Wodonga    v 5 North Albury  
6 Yarrawonga   v 10 Lavington  
             
Round 10       ########    
2 Wodonga Raiders   v 5 North Albury  
9 Myrtleford   v 7 Wodonga   
10 Lavington   v 8 Wangaratta Rovers  
3 Wangaratta    v 4 Albury  
6 Yarrawonga   v 1 Corowa-Rutherglen  
             
Round 11 SPLIT ROUND       ########    
4 Albury   v 1 Corowa-Rutherglen  
7 Wodonga    v 10 Lavington  
5 North Albury   v 9 Myrtleford  
8 Wangaratta Rovers   v 6 Yarrawonga  
2 Wodonga Raiders   v 3 Wangaratta  Sunday 25/06
             
Round 12       1/07/2017    
1 Corowa-Rutherglen   v 8 Wangaratta Rovers  
3 Wangaratta    v 6 Yarrawonga  
5 North Albury   v 4 Albury  
9 Myrtleford   v 10 Lavington  
7 Wodonga    v 2 Wodonga Raiders  
             
AFLVC vs VAFA     8/07/2017    
             
Round 13       ########    
10 Lavington   v 1 Corowa-Rutherglen  
9 Myrtleford   v 2 Wodonga Raiders  
4 Albury   v 7 Wodonga   
6 Yarrawonga   v 5 North Albury  
3 Wangaratta    v 8 Wangaratta Rovers Sunday 16/07
             
Round 14       ########    
1 Corowa-Rutherglen   v 5 North Albury  
2 Wodonga Raiders   v 4 Albury  
6 Yarrawonga   v 9 Myrtleford  
8 Wangaratta Rovers   v 7 Wodonga   
10 Lavington   v 3 Wangaratta   
             
Round 15 SPLIT ROUND     ######## 5/08/2017  
7 Wodonga    v 3 Wangaratta  Saturday 29/07
5 North Albury   v 10 Lavington Saturday 29/07
1 Corowa-Rutherglen   v 9 Myrtleford Saturday 5/08
8 Wangaratta Rovers   v 2 Wodonga Raiders Saturday 5/08
4 Albury   v 6 Yarrawonga Saturday 5/08
             
Round 16       ########    
3 Wangaratta    v 5 North Albury  
10 Lavington   v 4 Albury  
9 Myrtleford   v 8 Wangaratta Rovers  
7 Wodonga    v 1 Corowa-Rutherglen  
6 Yarrawonga   v 2 Wodonga Raiders  
             
Round 17       ########    
2 Wodonga Raiders   v 1 Corowa-Rutherglen  
3 Wangaratta    v 9 Myrtleford  
4 Albury   v 8 Wangaratta Rovers  
10 Lavington   v 6 Yarrawonga  
5 North Albury   v 7 Wodonga  Sunday
             
Round 18       ########    
1 Corowa-Rutherglen   v 3 Wangaratta   
9 Myrtleford   v 4 Albury  
8 Wangaratta Rovers   v 5 North Albury  
6 Yarrawonga   v 7 Wodonga   
2 Wodonga Raiders   v 10 Lavington  
             
FINALS            
  Qualifying Final 2/09/2017     ; Saturday
  Elimination Final  3/09/2017       Sunday
  2nd Semi Final 9/09/2017       Saturday
  1st Semi Final 10/09/2017       Sunday
  Preliminary Final 17/09/2017       Sunday
  Grand Final 23/09/2017       Saturday

Sponsors