Headline

Pellentesque non sem porttitor, porttitor eros eget, lobortis lacus eugiat vitae augue non, tincidunt posuere

Club Firsts Coach Seconds Coach Thirds Coach
ALBURY Shaun Daly
Mob: 0439 476 913
shaund1985@hotmail.com
Joel Mackie
Mob: 0438 048 913
Tom McGrath
Mob: 0418 433 302
albury@fortywinks.com.au 
Dale Carroll
Mob: 0437 739 903
dale@gpe.com.au 
COROWA-RUTHERGLEN Terry Burgess
Mob: 0411 117 286
terryburgess@bigpond.com
Robert Black
Mob: 0404 309 307
rblack7@bigpond.com
Beau Schilg
Mob: 0411 528 018
distilling@corowawhisky.com.au 
Joe Hansen
0418 624 596
joe.hansen942@hotmail.com
LAVINGTON James Saker
Mob: 0439 713 737
sakesy1@hotmail.com
Craig Mabon
Mob: 0429 437 791
mitch.p4@gmail.com
Shane Jeffs
Mob: 0438 712 853
shane.jeffs@bigpond.com
MYRTLEFORD Leigh Corcoran
Mob: 0434 000 345
corcoran.leigh.la@edumail.vic.gov.au
Scott McMasters
Mob: 0418 516 827
scottmcmasters@hotmail.com
Tristan Purss
Mob: 0416 078 041
tristan.purss@bigpond.com
NORTH ALBURY Clint Gilson
Mob: 0418 470 611
cjgilson@bigpond.com
Daniel Leslie
Mob: 0411 447 967
daniel@dekxpainting.com.au
Brett Argus
Mob: 0410 189 499
brett.argus@simonds.com.au
John Teunon
Mob: 0408 565 450
john.jaconstruction@gmail.com
WANGARATTA Dean Stone
Mob: 0418 347 538
dean.stone@cub.com.au
Ricky Petts
Mob: 0423 109 627
petts.rick@gmail.com
Mark McDonald
Mob: 0428 498 457
dujoc@outlook.com
WANGARATTA ROVERS Sam Carpenter
Mob: 0410 456 908
scarpenter4@hotmail.com
Ross Hill
Mob: 0410 771 226
roscohill7@hotmail.com
Josh Naish
Mob: 0403 855 030
admin@wangrovers.com.au
Jason Gorman
Mob: 0439 311 074
jason.gorman@reece.com.au
WODONGA Dean Harding
Mob: 0409 719 116
dean@quadrantnilmar.com.au
Darren Mathey
Mob: 0418 552 670
darrenm@atadist.net.au 
Sam Maher
Mob: 0400 803 201
sammaher_22@hotmail.com
Bernie Crothers
Mob: 0410 061 769
bcrothers@bradken.com
WODONGA RAIDERS Daryn Cresswell
Mob: 0401 581 291
executivegardens@hotmail.com
Joseph Lonergan
Mob: 0438 428 840
joe.lonergan26@gmail.com
Beau Packer
Mob: 0438 361 921
beau.packer@ultimatefastw.com.au
YARRAWONGA Chris Kennedy
Mob: 0417 515 251
kennedyplumbing1@bigpong.com
Damian Sexton
Mob: 0427 833 141
damiansexton@outlook.com
Richard Handreck
Mob: 0419 153 413
rhandreck@hotmail.com
Jordan Daniel
Mob: 0400 433 090
jordan.daniel93@hotmail.com

Sponsors