Headline

Pellentesque non sem porttitor, porttitor eros eget, lobortis lacus eugiat vitae augue non, tincidunt posuere

ALBURY

Wins Name Years
4 Jim Matthews 1946, 1947, 1951, 1952
4 Terry Cross 1972, 1973, 1977, 1978
3 Peter Brouwer 1985, 1986, 1988
3 Jay McNeil 1984, 1987, 1992
3 Glenn Page 1994, 1995, 1997
3 Tim Scott 1992, 1993, 2001
2 Jason Sheather 2003, 2005
2 Mark Bush 2007, 2008

 

BENALLA (Left O&M and joined GVFL in 1998)

Wins Name Years
6 Emmy De Fazio 1971, 1972, 1973, 1975, 1976, 1977
6 John Martinello 1982, 1984, 1988, 1992, 1994, 1997
5 Neil Hanlon 1957, 1958, 1959, 1962, 1964
3 Barry Talochino 1946, 1947, 1948

 

COROWA

Wins Name Years
5 Jim Sandral 1960, 1961, 1962, 1963, 1964
4 Chick ODonoghue  

 

COROWA-RUTHERGLEN (Merged 1979)

Wins Name Years
5 Dennis Sandral 1982, 1985, 1986, 1991, 1992
3 John Kingston 1990, 1993, 1994
2 Nic Raines 2007, 2008
2 David Lucas 2001, 2004
2 Craig Taft 2002, 2003
2 Carl Dickins 1998, 2000
2 Matt Allen 1996, 1997

 

LAVINGTON

Wins Name Years
5 Matt Pendergast 2002, 2008, 2010, 2012, 2014
4 Kerry Bahr 1989, 1991, 1996, 1999 (Wodonga Raiders 1995)
3 Kade Stevens 2003, 2006, 2007

 

MYRTLEFORD

Wins Name Years
3 Kevin Smith 1969, 1970, 1974
3 Terry Burgess Jnr 1981, 1983, 1988
2 Andrew Carey 2005, 2007
2 Josh Chapman 2008, 2009

 

NORTH ALBURY

Wins Name Years
4 Brandon Ryan 2007, 2008, 2010, 2011
3 Travis Hodgson 2000, 2001, 2002
3 John Smith 1973, 1981, 1982 (Rutherglen 1970)
2 Matt McDonald 2009, 2012

 

RUTHERGLEN

Wins Name Years
4 Bill Gayfer 1962, 1963, 1966, 1969

 

WANGARATTA

Wins Name Years
5 Tim Lowe 1948, 1950, 1951, 1952, 1953
4 Jason Lappin 1993, 2002, 2004, 2005 (Wodonga Raiders 1998)
3 Des Steele 1965, 1970
2 Jamie Allan 2010, 2012
2 Jon McCormick 2007, 2009
2 Graeme Nish 1971, 1974
2 Lance Oswald 1956, 1957
2 Ernie Ward 1937, 1940
2 Jack OHalloran 1975, 1976
2 Kevin Mack 1959, 1964

 

WANGARATTA ROVERS

Wins Name Years
12 Robbie Walker 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003
5 Andrew Hill 2005, 2007, 2008, 2009, 2011
4 Bob Rose 1956, 1957, 1959, 1960
4 Neville Hogan 1963, 1966, 1968, 1970
3 Mark Booth 1986, 1987, 1989 (Yarrawonga 1981)

 

WODONGA

Wins Name Years
5 Brian Gilcrist 1958, 1959, 1960, 1965, 1966
4 Brad Thompson 1998, 1999, 2002, 2003
3 Jim Britton 1975, 1976, 1977
3 Matt Shir 2004, 2007, 2008
2 Gordon Strang 1939, 1940
2 Frank Elkington 1953, 1954
2 Gary Williamson 1967, 1969
2 Ernest Whitehead 1984, 1989
2 Graham Mathey 1993, 1996
2 Simon McCormick 2005, 2006
2 Ben Hollands 2013, 2014 (tied)
2 Jarrod Twitt 2009, 2010
2 Matt Seiter 2015, 2016

 

WODONGA RAIDERS

Wins Name Years
5 Mark Doolan 2004, 2006, 2007, 2009, 2010
3 Stephen Clarke 1991, 1992, 1993 (North Albury 1987)
2 Simon Bone 1994, 1995
2 Leigh Corcoran 2000, 2005

 

YARRAWONGA

Wins Name Years
5 Les Parish 1977, 1978, 1979, 1986, 1987
3 Mick O’Dea 1985, 1988, 1990
3 Les Squires 1949, 1950, 1952
3 Craig Ednie 2004, 2007, 2014
2 John Brunner 1989, 1991 (Benalla 1995)

 

FATHER AND SON BEST & FAIRESTS (Since World War II)

Club Fathers Name Years Sons Name Years
Myrtleford Terry Burgess Snr 1961 Terry Burgess Jnr 1981, 1983, 1988
Myrtleford Dennis Piazza 1972 Craig Piazza 1995
North Albury Col Trevaskis 1980 Tony Trevaskis 1996
North Albury Wayne Pendergast 1983 Matt Pendergast (Lavington) 2002, 2008, 2010, 2012, 2014
Benalla Roy Symes 1955 Brian Symes 1979, 1980
Corowa Jim Sandral (6) Dennis Sandral 1982, 1985, 1986, 1991, 1992
Rutherglen John Tafft 1968 Craig Tafft 2002, 2003
Yarrawonga Alec White 1948 Bill White
John White
1967
1975, 1980

Sponsors