Headline

Pellentesque non sem porttitor, porttitor eros eget, lobortis lacus eugiat vitae augue non, tincidunt posuere

Year President Secretary Treasurer
1893 Mr. Dodsworth
Mr. E. Scott
Mr. T. Hishom  
1894 Mr. Bremner Mr. T. Hishom  
1895 Mr. Bremner Mr. T. Hishom  
1896 G.E. Whitehead C. McIntyre C. McIntyre
1897 McDonald F.F. Woodward C. McIntyre
1898 J.P. Buggy F.F. Woodward C. McIntyre
1899 J.R. Bremner F.F. Woodward C. McIntyre
1900 A.N. Chenhall W. McLennan C. McIntyre
1901 Mr. Powley T. Hishom C. Fletcher
1902 Mr. Powley T. Hishom C. Fletcher
1903 T. Mitchell T. Hishom S. Collins
1904 Geoghegan T. Robbins S. Collins
1905 Woodman T. Robbins S. Gollings
1906 F. Stubbings R. Money S. Gollings
1907 L. Jackson R. Money R. Money
1908 Waugh F. O’Grady A. Gray
1909 J. Chivell W. Whykes A. Gray
1910 Allen W. Whykes W. Whykes
1911 G. Haig J. Brennan J. Brennan
1912 J. Taylor J. Brennan J. Brennan
1913 G. Haig J. Brennan J. Brennan
1914 C. Denehy C. Drenen C. Drenen
1915 W.J. Delaney C. Drenen C. Drenen
1916 G. Wilkinson J. Crane G. Wilson
1917 In Recess J. Crane G. Wilson
1918 In Recess J. Crane G. Wilson
1919 J. Yates J. Crane West
1920 V. Lafranchi H. Smyth H. Smyth
1921 J. McDonald C. Drenen C. Drenen
1922 M. Cronin C. Drenen C. Drenen
1923 A. Callender C. Drenen C. Drenen
1924 J. Adams C. Drenen C. Drenen
1925 G. Home J. Finn J. Finn
1926 L. Sambell J. Finn A. Callender
1927 C.A. Gray J. Finn A. Callender
1928 J. Pearce J. Finn A. Callender
1929 Father Bonnar J. Finn A. Callender
1930 C. Denehy C.E. Bunton P. Polkinghorn
1931 C. Denehy C.E. Bunton P. Polkinghorn
1932 C.H. Burt C.E. Bunton P. Poliinghorn
1933 C.H. Burt C.E. Bunton P. Polkinghorn
1934 C.H. Burt C.E. Bunton P. Polkinghorn
1935 C.H. Burt C.E. Bunton C. Kimball
1936 A.H. Hill C.E. Bunton A. McDonald
1937 A.H. Hill C.E. Bunton C. Kimball
1938 A.H. Hill C.E. Bunton C. Kimball
1939 A.H. Hill C.E. Bunton C. Kimball
1940 A.H. Hill C.E. Bunton C. Kimball
1941 A.H. Hill C.E. Bunton C. Kimball
1942 A.H. Hill C.E. Bunton C. Kimball
1943 A.H. Hill C.E. Bunton C. Kimball
1944 A.H. Hill C.E. Bunton C. Kimball
1945 A.H. Hill C.E. Bunton C. Kimball
1946 A.H. Hill C.E. Bunton C. Kimball
1947 A.H. Hill C.E. Bunton C. Kimball
1948 A.H. Hill C.E. Bunton C. Kimball
1949 A.H. Hill C.E. Bunton C. Kimball
1950 A.H. Hill C.E. Bunton C. Kimball
1951 A.H. Hill C.E. Bunton C. Kimball
1952 A.H. Hill C.E. Bunton C. Kimball
1953 A.H. Hill C.E. Bunton C.E. Bunton
1954 A.H. Hill C.E. Bunton C.E. Bunton
1955 A.H. Hill C.E. Bunton C.E. Bunton
1956 A.H. Hill C.E. Bunton C.E. Bunton
1957 A.H. Hill C.E. Bunton C.E. Bunton
1958 A.H. Hill C.E. Bunton C.E. Bunton
1959 A.H. Hill C.E. Bunton C.E. Bunton
1960 A.H. Hill C.E. Bunton C.E. Bunton
1961 A.H. Hill C.E. Bunton C.E. Bunton
1962 A.H. Hill C.E. Bunton C.E. Bunton
1963 A.H. Hill C.E. Bunton C.E. Bunton
1964 A.H. Hill C.E. Bunton C.E. Bunton
1965 W. Jasper C.E. Bunton C.E. Bunton
1966 W. Jasper C.E. Bunton C.E. Bunton
1967 W. Jasper C.E. Bunton C.E. Bunton
1968 W. Jasper C.E. Bunton C.E. Bunton
1969 W. Jasper C.E. Bunton C.E. Bunton
1970 W. Jasper R. Marks C.E. Bunton
1971 W. Jasper R. Marks C.E. Bunton
1972 W. Jasper R. Marks C.E. Bunton
1973 W. Jasper R. Marks C.E. Bunton
1974 W. Jasper R. Marks C.E. Bunton
1975 T.C. Forge R. Marks C.E. Bunton
1976 T.C. Forge C.E. Bunton C.E. Bunton
1977 T.C. Forge S.T. Downs C.E. Bunton
1978 T.C. Forge S.T. Downs C.E. Bunton
1979 T.C. Forge S.T. Downs C.E. Bunton
1980 T.C. Forge S.T. Downs C.E. Bunton
1981 T.C. Forge S.T. Downs C.E. Bunton
1982 J. White S.T. Downs C.E. Bunton
1983 J. White S.T. Downs C.E. Bunton
1984 J. White S.T. Downs C.E. Bunton
1985 G. Bulgin S.T. Downs C.E. Bunton
1986 G. Bulgin S.T. Downs C.E. Bunton
1987 G. Bulgin S.T. Downs C.E. Bunton
1988 G. Bulgin S.T. Downs C.E. Bunton
1989 G. Bulgin S.T. Downs C.E. Bunton
1990 G. Bulgin S.T. Downs C.E. Bunton
1991 G. Bulgin S.T. Downs C.E. Bunton
1992 G. Bulgin I. Thomas S.T. Downs
1993 G. Bulgin I. Thomas C.E. Bunton
1994 W. Pilsbury I. Thomas I. Thomas
1995 W. Pilsbury I. Thomas I. Thomas
  Chairman General Manager  
1996 W. Pilsbury R.W. Montgomery  
1997 W. Pilsbury R.W. Montgomery  
1998 W. Pilsbury R.W. Montgomery  
1999 W. Pilsbury R.W. Montgomery  
2000 G. Claney R.W. Montgomery  
2001 G. Claney R.W. Montgomery  
    L.G. Elder Finance Officer
2002 G. Claney L.G. Elder W. Thornely
2003 G. Claney L.G. Elder W. Thornely
      Operations Officer
2004 G. Claney L.G. Elder P.W.G. Brear
2005 G. Claney L.G. Elder P.W.G. Brear
2006 G. Claney S. Harrison P.W.G. Brear
2007 G. Claney S. Harrison P.W.G. Brear
J. Pole
T. Saunders
2008 G. Claney T. O’Connor T. Saunders
2009 G. Claney T. O’Connor T. Saunders
S. James
2010 G. Claney T. O’Connor S. James
A. McGlynn
2011 G. Claney T. O’Connor A. McGlynn
2012 G. Claney T. O’Connor A. McGlynn
2013 G. Patterson A. McGlynn G. Dawson
2014 G. Patterson A. McGlynn G. Dawson
2015 G. Patterson A. McGlynn G. Dawson
2016 G. Patterson A. McGlynn
S. Barrett
G. Dawson
2017 G. Patterson S. Barrett G. Dawson

Sponsors