Headline

Pellentesque non sem porttitor, porttitor eros eget, lobortis lacus eugiat vitae augue non, tincidunt posuere

UNDER 18s COLORADO CUP – THIRD GRADE PREMIERSHIPS

YEAR

PREMIERS

RUNNER-UP

1973

Albury

Benalla

1974

Benalla

Wangaratta

1975

Wangaratta

Wodonga

1976

Wangaratta

Benalla

1977

Wodonga

Wangaratta Rovers

1978

Wodonga

Wangaratta

1979

Wodonga

Wangaratta

1980

Wangaratta Rovers

Wodonga

1981

Wodonga

Benalla

1982

Wodonga

Albury

1983

Corowa-Rutherglen

Wodonga

1984

Corowa-Rutherglen

Wodonga

1985

Wangaratta Rovers

Wodonga

1986

Wodonga

Wangaratta Rovers

1987

Wodonga

Lavington

1988

Wangaratta Rovers

Corowa-Rutherglen

1989

Wodonga Raiders

Wangaratta Rovers

1990

Myrtleford

Albury

1991

Wodonga

Wodonga Raiders

1992

Wangaratta

Wodonga

1993

Lavington

North Albury

1994

Wodonga Raiders

Wangaratta Rovers

1995

Wangaratta Rovers

Wodonga

1996

Wangaratta Rovers

Benalla

1997

Benalla

Wodonga Raiders

1998

Wangaratta Rovers

Yarrawonga

1999

Wangaratta Rovers 10.4-64

Lavington 7.13-55

2000

Corowa-Rutherglen 6.12-48

Wangaratta 4.5-29

2001

Wodonga 6.3-39

Wangaratta Rovers 5.5-35

2002

Wangaratta Rovers 10.16-76

Wodonga 5.3-33

2003

Wangaratta Rovers 8.14-62

Wodonga 5.6-36

2004

Wodonga 20.15-135

Wangaratta Rovers 7.6-48

2005

Wodonga 6.14-50

Wangaratta Rovers 4.10-34

2006

Wodonga 8.14-62

Wangaratta 6.10-46

2007

Wodonga 15.14-104

Wangaratta 4.1-25

2008

Wangaratta Rovers 14.15-99

Yarrawonga 12.6-78

2009

Lavington 17.20-122

Wodonga Raiders 13.6-84

2010

Wodonga Raiders 15.7-97

Alpine Eagles 7.19-61

2011

Wangaratta 12.8-80

Wangaratta Rovers 11.6.72

2012

Wangaratta 8.11-59

Albury 8.8-56

2013

Albury 11.11-77

Lavington 8.9-57

2014*

Wangaratta 11.11-77

Lavington 11.10-76

2015

Wangaratta 10.9.69

Wodonga 8.12.60

2016

Yarrawonga 7.10 52

Wangaratta 2.7 19

2017

Albury 14.14 98

Wangaratta 8.11 59

* Match finished a draw 8.10-58 each. 5 minutes of extra time played each end.

Sponsors